Sukcesy naszych uczniów

Uczennice naszej szkoły zaprezentowały stroje wykonane z surowców wtórnych na konkursie Eko Party organizowanym przez PSP w Chmielowicach. Stroje dziewczyn okazały się bezkonkurencyjne. Wanessa Firla zajęła I miejsce, a Karolina Grund II w kategorii klas I-III, a Wiktoria Hollek zwyciężyła w kategorii klas IV-VI.


Uczennice naszej szkoły po raz kolejny wzięły udział w Wojewódzkim Konkursie Języka Niemieckiego „Młodzież recytuje poezję”, który odbył się 09.04.2013r. w gimnazjum w Komprachcicach. Dziewczyny pod kierunkiem p. Danieli Walecko przygotowały po dwa wiersze i  pokazały „na co je stać”.  Reprezentantki naszej szkoły osiągnęły rewelacyjne wyniki. Karolina Smereczyńska zajęła I miejsce, Julia Walecko III miejsce, a Julia Kupiec miejsce IV. Wszystkie dziewczyny zakwalifikowały się do kolejnego etapu konkursu.

Nikola Wystrach zajęła 2 miejsce w Gminnym Konkursie Wielkanocnym w kategorii  klas I-III (indywidualnej) polegającej na zdobieniu jaj, a drużyna w składzie Karolina Smereczyńska, Julia Walecko i Tadeusz Wencel zajęła 2 miejsce w kategorii drużynowej. (27.03.2013 r.)

Uczniowie naszej szkoły zajęli I miejsce w Międzyszkolnym Przeglądzie Jasełek, a Julia Walecko (kl.V) otrzymała nagrodę za najlepszą grę aktorską. (09.01.2013 r.) 
Tłumacz
Programy

Zegar